Samipath opplever stor vekst i firmaet, dette spesielt på jakt og fiske fronten. For å kunne imøtekomme økningen så ser vi nå etter flere samarbeidspartnere.
Per i dag har vi mange gode samarbeidspartnere innen reindrifta, guidetjenester, hytteleie og andre reiselivsaktører.
Så om du har en ide på hvordan du kunne tenke deg og få ekstra inntekter på eksisterende tilbud, eller ønsker å leie ut noe, eller kanskje du har en ide som du skulle ønske du kunne få gjester til: da er det bare å ta kontakt med oss i Samipath.
Vi har partnere over store deler av Finnmark og vi ser mulighetene for å øke denne kapasiteten.

Ønsker også å benytte anledningen til å takke alle som vi allerede har et godt samarbeid med. Dere gjør det utrolig artig å utvikle arbeidsplasser og tilbud for både store og små, både for bygdas befolkning og tilreisende gjester.

